Hiç Kimsenin Görmediği

Bir Kadıköy Rüyası: Renovia İstanbul

Sarissa

Konutları

Güven

Konakları

Nezih

Towers

Nezih

Konakları

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2003 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yapan Vartaş, bugüne kadar Sarissa Konutları, Güven Konakları, Nezih Konakları, Nezih Towers gibi pek çok özgün projeye imza atmıştır. Nisan 2011’de grup şirketleri tek bir çatı altında toplanmasıyla Vartaş Grup sektörün önemli bir aktörü haline gelmiştir.
 
İnşaat sektörünün ruhuna uygun olarak “ekmeğini taştan çıkarmak” tabirini ismine taşıyan Vartaş, bugün Kadıköy Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 3 adada 3000 konut ve 2 adada ticari alanlar ile bölgenin en büyük projesini üstlenmiştir.
 
Öncelikle İstanbul’da ve bunu takiben Türkiye’nin farklı illerinde nitelikli, bölgesine değer katan ve doğaya saygılı projeler inşa etme hedefiyle yola çıkan Vartaş, önümüzdeki beş yıl içerisinde, inşaat firmaları arasında ilk 10’da yer almayı hedeflemektedir.  2013 yılında Alman Stern Immobilien AG ile %50 ortaklığa imza atmıştır.
 
Stern Immobilien AG sektörel karlılığın yüksek olduğu dinamik ve stratejik lokasyonlarda konut ve ofis projelerinde yatırımlarını yoğunlaştırmış olan bir Alman gayrimenkul yatırım şirketidir. Almanya’da 2010 yılında borsaya açılmış olan Stern Immobilien AG, tecrübeli yönetici kadrosu ile kurulduğu günden bu yana yaklaşık 1 milyar Euro’luk gayrimenkul hacmini başarıyla yönetmiştir. 2011 yılından bu yana Türkiye gayrimenkul pazarında da çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Vartaş, bu ortaklık neticesinde hem firmanın finansal gücünü ve pazar değerini yükseltmiş, hem de kazandığı global kimlik ile gücüne güç katmıştır.

VİZYON

Gayrimenkul sektöründe, Kentsel Dönüşüm felsefesini de özümsemiş, yatırımcılarına sürdürülebilir kazanç sağlama konusunda Türkiye’nin lider proje geliştirme kuruluşu olmak.

MİSYON

Doğru proje alanlarında, önceliği doğanın korunmasına veren bir anlayışla, uzman tasarımcılar tarafından ve fonksiyonellik öne çıkartılarak planlanmış, çağdaş ve güvenli yapım teknikleri kullanılarak inşaa edilen, yapım maaliyeti yerine kullanım ekonomisinin ön plana çıkarıldığı ve tüm bu nitelikleri nedeniyle sürekli değer kazanan projeler geliştirmek.

E-KATALOG
TANITIM FİLMİ
BASIN KİTİ
3D PROJE